94 atsiliepimai
Buvo daug riebaliuko todėl ne 5, salotų mažoka, padažą ėmiau chili mayo, patiko


94 atsiliepimai
Buvo daug riebaliuko todėl ne 5, salotų mažoka, padažą ėmiau chili mayo, patiko
22 atsiliepimai

nu persivalgiau, skanu, sotu. -0.5 nes vištos krūtinėlė su oda, bet oda visiškai pamiršo, kad turi būti traški.
22 atsiliepimai

Bombastic, nu viskas labai gerai, nuimčiau -0.01 taško nes traškios žolės tapo nebetraškios po kelių kąsnių.
94 atsiliepimai

94 atsiliepimai

94 atsiliepimai
Buvo daug riebaliuko todėl ne 5, salotų mažoka, padažą ėmiau chili mayo, patiko
22 atsiliepimai

Bombastic, nu viskas labai gerai, nuimčiau -0.01 taško nes traškios žolės tapo nebetraškios po kelių kąsnių.
22 atsiliepimai

nu persivalgiau, skanu, sotu. -0.5 nes vištos krūtinėlė su oda, bet oda visiškai pamiršo, kad turi būti traški.
94 atsiliepimai

94 atsiliepimai


