
52 atsiliepimai
Nuotraukoje jau buvau sukuitusi salotas, ateina gražiau atrodančios:D Be svogūno ir su graikiniais riešutais ir ne tikra feta, o tas riebalų mišinys. Bet šviežios, lengvos, karštai dienai pats tas.



52 atsiliepimai
Nuotraukoje jau buvau sukuitusi salotas, ateina gražiau atrodančios:D Be svogūno ir su graikiniais riešutais ir ne tikra feta, o tas riebalų mišinys. Bet šviežios, lengvos, karštai dienai pats tas.

52 atsiliepimai

Porcija galėtų būti didesnė, o ir tik ketvirtį kiaušinio tegavau. Bet pati sriuba tiršta, biškį daugiau druskos ir kaip tik.

52 atsiliepimai

Nors kavinė nei šiokia, nei tokia aptarnavimo prasme, bet šitos žuvies sugrįščiau paragauti dar kartą.

52 atsiliepimai
Nuotraukoje jau buvau sukuitusi salotas, ateina gražiau atrodančios:D Be svogūno ir su graikiniais riešutais ir ne tikra feta, o tas riebalų mišinys. Bet šviežios, lengvos, karštai dienai pats tas.

52 atsiliepimai

Porcija galėtų būti didesnė, o ir tik ketvirtį kiaušinio tegavau. Bet pati sriuba tiršta, biškį daugiau druskos ir kaip tik.

52 atsiliepimai

Nors kavinė nei šiokia, nei tokia aptarnavimo prasme, bet šitos žuvies sugrįščiau paragauti dar kartą.

