
Oktober
Pamario g. 1, Kintai
4.7 (3)

Pamario g. 1, Kintai
34 reviews

Meniu lyg ir nerašė, kad turi būt rukolos, draugui ir šiaip neuždėjo, tad gavau dvigubą jų porciją. Dėl to nelabai matosi, kas ant jos. Grybų truputį mažokaii, tada gal nevadinčiau portbello pica. O šiaip šios picos žvaigždė - karameliuoti svogūnai. Nu kosmiško skanumo suteikė. Ir padas labaii geras. Kol valgiau, dėliojau savo top3 picų vietas. Šioji aplenkė mūsų dažnai lankomą vilniaus picą verdę ir atsidūrė antroj vietoj. yė!