
Oktober
Pamario g. 1, Kintai
4.7 (3)

Pamario g. 1, Kintai
34 reviews

Po vakar valgytos picutės žinojau, kad šiandien reiks sugrįžt ir žuvies paragaut. Irgi nenuvylė, šamo filė tirpo burnoj, ji labai švelnaus skonio, visai nežuviško. Nustebino salotos, galvojau bus kavalkais pjaustyti agurkai ir pomidorai, bet nee! Tad labai gerai užpildė šios dienos salotų trūkumą. Bulvytės irgi guud, gal tik padažas nelabai tinka - kažkas panašaus į srirachos majonezą. Bet vis tiek vertinu 5/5.