
Oktober
Pamario g. 1, Kintai
4.7 (3)

Pamario g. 1, Kintai
34 reviews

Nepamenu, kada kavinėje valgiau šaltibarščius, nes kažkaip kainos gąsdina ir skonis netenkina. Bet kadangi buvo žiaauriai karšta, tai norėjosi kažko tokio. O ir nebuvo brangūs. Ir šiaip nežinojau, ko tikėtis iš kavinės pavadinimu 'Oktober'. Bulvytės tai buvo super, neriebos, pats tas sūrumas ir išprieskoniavimas. Patys šaltibarščiai irgi visai nieko.